lv ru en ee lt

Rīgas Cirks

No 20.decembra Latvijā -  Rīgas Cirkā īpaši iestudēta Ziemassvētku izrāde  viesizrādēm uz skatuvēm

Cirka ziemas pasaka

Kultūras pilī «Ziemeļblāzma» 20.decembrī notiks Rīgas Cirka iestudētās  «Cirka ziemas pasakas» pirmizrāde. Šo svētku izrādi  noskatīties varēs  arī citu Latvijas pilsētu iezdīvotāji. Savukārt turnejas noslēgums ir plānots  3.janvārī plkst.18.30 Latvijas Jaunatnes teātris, K.Ulmaņa gatve 1,Rīgā.

Ziemassvētki ir brīnumu un spilgtu emociju laiks. Un, kur gan brīnumi, ja ne cirkā! Dažādo cirka žanru mākslinieki kopīgiem spēkiem izstāstīs  notikumu par mazas meitenes tikšanos ar dažādu pasaku tēliem, to vidū — pat lidojošiem eņģeļiem, kuru spārnu mirdzošie putekļi  palīdz piepildīt  sapņus un ieceres par labāku un siltāku.   Ziemassvētku piedzīvojumu ceļā gaidāma tikšanās gan ar labsirdīgajiem klauniem un vingrotājiem, gan  pūkainajiem jenotiem, baltajiem baložiem  un  sportisko kaziņu. Un , protams, tikšanās ar Ziemassvētku Vecīti Santu un  košo  eglīti. Gaidām ciemos!

Ar izrāžu grafiku iespējams iepazīties Rīgas Cirka mājas lapā www.cirks.lv, savukārt biļetes iespējams iegādāties neizejot no mājas -  www.bilesuparadize.lv

"CIRKA ZIEMAS PASAKA" (LV/RU)​

  • 3.janvārī plkst.18.30 Latvijas Jaunatnes teātris, K.Ulmaņa gatve 1,Rīgā